Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Utbildning i svenska för invandrare, SFI

Besöksadress

Expedition

Stallmästaregatan 6

Hässleholm

 

Besöksadress

Reception

Stallmästaregatan 5

Hässleholm

 

Postadress:

Hässleholms Kommun

AK-förvaltningen / T4vux

281 80 Hässleholm

Telefon: 0451-26 80 01


Skicka ett meddelande till:

Personal SFI

Jan-Ole Engkvist
Rektor
Telefon 0451-26 80 02
Jan-Ole.Engkvist@hassleholm.se

Madleine Nilsson
Biträdande rektor, SFI
Telefon 0709-81 80 14
madleine.nilsson@hassleholm.se

Stina Pallbo

Administration

Telefon 0451-26 80 01

stina.pallbo@hassleholm.se

 

Dajana Jakupovic

Kurator

Telefon 0732-490289

dajana.jakupovic@hassleholm.se

Maria Kaewsit-Engkvist

Samordnare SFI

Telefon 0732-490 224

maria.kaewsit.engkvist@hassleholm.se

 

Joyce Andersson

Inskrivningsansvarig SFI

Telefon  0721-994171

joyce.andersson@hassleholm.se

 

Ise Andersson

Receptionist / Administratör

Telefon 0721-99 68 82

ise.andersson@hassleholm.se

 Linda Persson

Administratör

Telefon 0729-77 03 78

linda.persson3@hassleholm.se


Cecilia J Karlsson

Studie- och yrkesvägledare, SFI

Telefon 072 19 36 010

cecilia.j.karlsson@hassleholm.se

Carina Norrman

Administratör

Telefon 0729-770064

carina.norrman@hassleholm.se

Undervisning

Agneta Andersson

Telefon 0721-99 41 17

agneta.k.andersson@hassleholm.se

Alexandra Katrenicova

Telefon 0451-26 80 04

alexandra.katrenicova@hassleholm.se

Anna Larsson

Telefon 0709-818004

anna.larsson@hassleholm.se

 

Asima Habibovic

Telefon 0451-26 80 04

asima.habibovic@hassleholm.se

Barbro Jarl

Telefon 0451-26 80 04

barbro.jarl@hassleholm.se

Camilla Welin

Telefon 0451-26 80 04

camilla.welin@hassleholm.se

Christine Malmström

Telefon 0451-26 63 66

christine.malmstrom@hassleholm.se

Ewa Laczo

Telefon 0451-268004

ewa.laczo@hassleholm.se

Gunilla Andersson

Telefon 0451-26 80 04

gunilla.E.andersson@hassleholm.se

Josefin Gunnarsson

Telefon 0451-26 80 04

josefin.gunnarsson@hassleholm.se

Jörgen Persson

Telefon 0721-99 41 17

jorgen.persson@hassleholm.se

Karin Sandberg

karin.sandberg@hassleholm.se

Kerstin Engdahl-Jofré

Telefon 0721-99 41 17

kerstin.engdahl-jofre@hassleholm.se

Malin Horney Sköld (tjänstledig)

Telefon 0451-26 80 04

malin.horney.skold@hassleholm.se

Marie Hålén Rosengren

Telefon 0451-26 80 04

marie.halen.rosengren@hassleholm.se

Marina Aldenbring

Telefon 0721-99 68 88

marina.aldenbring@hassleholm.se

Mathias Johansson

Telefon 0451-26 63 66

mathias.johansson@hassleholm.se

Medina Besovic

Telefon 0451-26 63 66

medina.besovic@hassleholm.se

Ulla Stridsberg

Telefon 0451-26 63 66

ulla.stridsberg@hassleholm.se

Viveka Dahlkvist

Telefon 0451-26 80 04

viveka.dahlkvist@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2018-05-22 av Ise Andersson

  • Ingen giltig användare vald.

Navigera vidare:

Kontakt

Hässleholms kommun
Stadshuset
281 80 Hässleholm
Besöksadress och öppettider

Växel: 0451-26 70 00
Org.nr: 212000-0985
Kontakta kommunen

Sociala medier

Twitter
Facebook
Instagram
Youtube