Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Särskild utbildning för vuxna, Lärvux

Besöksadress

Löjtnant Granlunds väg 16

Hässleholm

 

Postadress

Hässleholms Kommun

AK-förvaltningen / T4vux

281 80 Hässleholm


Telefon: 0451-26 80 01




Personal:

Kontakta någon ur personalen


Skicka ett meddelande till:

Lärvux-Särskild utbildning för vuxna

Jan-Ole Engkvist
Rektor
Telefon 0451-26 80 02jan-ole.engkvist@hassleholm.se

Lisbet Hällefors

Bitr. Rektor Grundvux och Lärvux

Telefon: 0729-770013

lisbet.hallefors@hassleholm.se

Lotta Alfredsson

Reception/Administration

Telefon: 0541-268018  0709 818 018

lotta.alfredsson@hassleholm.se

 

Stina Pallbo

Administratör

Telefon 0451-26 80 01

stina.pallbo@hassleholm.se

Caroline Lindqvist

Studie- och yrkesvägledare

Telefon 0709-81 80 03

caroline.a.lindqvist@hassleholm.se

Lärare

Nina Andersson

Telefon 0729 770337

nina.andersson@hassleholm.se

Ann-Sofie Ludvigsson

Telefon 0709 818 007

ann-sofie.ludvigsson@hassleholm.se


Bodil Claesson

Telefon 0709-818 005

bodil.claesson@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2018-05-09 av Ise Andersson

  • Ingen giltig användare vald.

Navigera vidare:

Kontakt

Hässleholms kommun
Stadshuset
281 80 Hässleholm
Besöksadress och öppettider

Växel: 0451-26 70 00
Org.nr: 212000-0985
Kontakta kommunen

Sociala medier

Twitter
Facebook
Instagram
Youtube