Utbildning i svenska för invandrare, SFI

 

Madleine Nilsson

Rektor

Telefon: 0451-26 80 14

 

Cecilia J Karlsson

Studie- och yrkesvägledare

Telefon: 0451-26 68 27


Organisationsnr: 212000-0985


Besöksadress

Reception o administration

Stallmästaregatan 5 Hässleholm

Telefon: 0451-26 68 20

e-post: sfi@hassleholm.se

 



Postadress:

Hässleholms Kommun

Arbetsmarknad & Kompetensutveckling / SFI

281 80 Hässleholm

Personal SFI

Madleine Nilsson
Rektor, SFI
Telefon 0709-81 80 14
madleine.nilsson@hassleholm.se

Dajana Jakupovic

Kurator

Telefon 0732-490289

dajana.jakupovic@hassleholm.se

Joyce Andersson

Inskrivningsansvarig SFI

Telefon  0721-994171

joyce.andersson@hassleholm.se

 

Ise Andersson

Administratör

Telefon 0451-26 68 24

ise.andersson@hassleholm.se

 Linda Persson

Administratör

Telefon 0729-77 03 78

linda.persson3@hassleholm.se


Cecilia J Karlsson

Studie- och yrkesvägledare, SFI

Telefon 072 19 36 010

cecilia.j.karlsson@hassleholm.se

Undervisning

Agneta Andersson

Telefon 0721-99 41 17

agneta.k.andersson@hassleholm.se

Alexandra Katrenicova

Telefon 0451-26 80 04

alexandra.katrenicova@hassleholm.se

Asima Habibovic

Telefon 0451-26 80 04

asima.habibovic@hassleholm.se

Barbro Jarl

Telefon 0451-26 68 26

barbro.jarl@hassleholm.se

Camilla Welin

Telefon 0451-26 80 04

camilla.welin@hassleholm.se

Christine Malmström

Telefon 0451-26 63 66

christine.malmstrom@hassleholm.se

Ewa Laczo

Telefon 0451-268004

ewa.laczo@hassleholm.se

Gunilla Andersson

Telefon 0451-26 68 26

gunilla.E.andersson@hassleholm.se

Josefin Gunnarsson

(föräldraledig)

Telefon 0451-26 80 04

josefin.gunnarsson@hassleholm.se

Jörgen Persson

Telefon 0451-26 80 04

jorgen.persson@hassleholm.se

Karin Sandberg

Telefon 0451-26 68 26

karin.sandberg@hassleholm.se

Kerstin Engdahl-Jofré

Telefon 0721-99 41 17

kerstin.engdahl-jofre@hassleholm.se

Malin Horney Sköld

Telefon 0451-26 80 04

malin.horney.skold@hassleholm.se

Marie Hålén Rosengren

Telefon 0451-26 8004

marie.halen.rosengren@hassleholm.se

Mathias Johansson

Telefon 0451-26 63 66

mathias.johansson@hassleholm.se

Medina Besovic

Telefon 0451-26 63 66

medina.besovic@hassleholm.se

Ulla Stridsberg

Telefon 0451-26 63 66

ulla.stridsberg@hassleholm.se

Viveka Dahlkvist

Telefon 0451-26 80 04

viveka.dahlkvist@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2019-10-10 av Ise Andersson

  • Ingen giltig användare vald.