Hässleholms kommun

Besöksadress

Arbetsmarknadsenheten

Kasernvägen 2, Hässleholm 

 

Postadress

Arbetsmarknadsenheten

Hässleholms kommun

281 80 Hässleholm

Telefon

0451- 26 70 52


Personal

Kontaktuppgifter till personalen


Personal

Text

Jörgen Bergvall
Verksamhetschef
Tel: 0451-26 70 69

jorgen.bergvall@hassleholm.se

Malin Elfgren
Samordnare

malin.elfgren@hassleholm.se

Föräldraledig

Jimmy Månsson
Avdelningschef
Tel: 0729-77 00 84

jimmy.mansson@hassleholm.se

Kajsa Andersson

Personaladministratör

Tel: 0721-80 99 18

kajsa.andersson@hassleholm.se

Ingrid Persson

Receptionist/praktikkoordinator

Tel: 0451-26 89 22

Ingrid.AC.Persson@hassleholm.se

Eric Filiz

Matchare

Tel: 0451-26 87 31

eric.filiz@hassleholm.se

Per Larsson

Processledare

Tel: 0451-26 70 58

per.larsson@hassleholm.se

Jan Larsen

Utbildningsledare

Tel: 0451-26 87 54

jan.larsen@hassleholm.se

Lovisa Lindblad

Utbildningsledare/ processledare

lovisa.lindblad@hassleholm.se

Föräldraledig

Elisabeth Ljungman

Arbetsterapeut

Tel: 0734-25 35 04

elisabeth.ljungman@hassleholm.se

Maritha Hörberg

Utbildningsledare

Tel: 0709-71 70 66

maritha.horberg@hassleholm.se

Margaretha Håkansson
Enhetschef
Tel: 0451-26 70 64

margaretha.hakansson@hassleholm.se

Ronja Grundsten
Administratör

ronja.grundsten@hassleholm.se

Föräldraledig

Marie-Louise Lundqvist
Matchare

Tel: 0451-26 70 65

marie-louise.lundqvist@hassleholm.se

Elaine S Fribyter

Samordnare för Kommunservice

Tel: 0721-99 65 25

elaine.fribyter@hassleholm.se

Zienab Al-Hassouni

Processledare/utbildningsledare

Tel: 0729-77 00 81

zienab.al-hassouni@hassleholm.se

Veronica Höglind

Utbildningsledare

Tel: 0451- 26 70 61

veronica.hoglind@hassleholm.se

Nawfal Nasser

Assisterande Utbildningsledare

Tel: 0709-71 70 61

nawfal.nasser@hassleholm.se

Anna Holmberg

Processledare/utbildningsledare

Tel: 0729-77 00 83

anna.holmberg@hassleholm.se

Porträtt

Anna Eknor

Samordnare

Tel: 0451-26 70 52

anna.eknor@hassleholm.se

Porträtt

Jessica Persson

Processledare/utbildningsledare

Tel: 0451-26 89 21

jessica.a.persson@hassleholm.se

Annica Ahlbin

Processledare

Tel: 0451-26 70 62

annica.ahlbin@hassleholm.se

Porträtt

Malin Gustafsson

Administratör

Tel: 0451-26 70 54

malin.b.gustafsson@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2019-08-27 av Anna Eknor

  • Ingen giltig användare vald.