Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Hässleholms kommun

Besöksadress

Arbetsmarknadsenheten

Kasernvägen 2, Hässleholm 

 

Postadress

Arbetsmarknadsenheten

Hässleholms kommun

281 80 Hässleholm


 

Telefon

0451- 26 70 52


Personal

Kontaktuppgifter till personalen


Personal

Jörgen Bergvall
Verksamhetschef
Tel: 0451-26 70 69

jorgen.bergvall@hassleholm.se

Malin Elfgren
Samordnare
Tel: 0451-26 70 52

malin.elfgren@hassleholm.se

Jimmy Månsson
Avdelningschef
Tel: 0729-77 00 84

jimmy.mansson@hassleholm.se

Kajsa Andersson

Personaladministratör

Tel: 0721-80 99 18

kajsa.andersson@hassleholm.se

Ingrid Persson

Receptionist/praktikkoordinator

Tel: 0451-26 89 22

Ingrid.AC.Persson@hassleholm.se

Eric Filiz

Matchare

Tel: 0451-26 87 31

eric.filiz@hassleholm.se

Per Larsson

Processledare

Tel: 0451-26 70 58

per.larsson@hassleholm.se

Jan Larsen

Utbildningsledare

Tel: 0451-26 87 54

jan.larsen@hassleholm.se

Lovisa Lindblad

Utbildningsledare/ processledare

Tel: 0451- 26 89 21

lovisa.lindblad@hassleholm.se

Elisabeth Ljungman

Arbetsterapeut

Tel: 0734-25 35 04

elisabeth.ljungman@hassleholm.se

Maritha Hörberg

Utbildningsledare

Tel: 0709-71 70 66

maritha.horberg@hassleholm.se

Annica Ahlbin

Processledare

Tel: 0451-26 70 62

annica.ahlbin@hassleholm.se

Margaretha Håkansson
Arbetsledare
Tel: 0451-26 70 64

margaretha.hakansson@hassleholm.se

Ronja Grundsten
Administratör

Tel: 0451-26 70 54

ronja.grundsten@hassleholm.se

Marie-Louise Lundqvist
Matchare

Tel: 0451-26 70 65

marie-louise.lundqvist@hassleholm.se

Jan Nordh

Matchare

Tel: 0721-80 99 17

jan.nordh@hassleholm.se

Elaine S Fribyter

Samordnare för Kommunservice

Tel: 0721-99 65 25

elaine.fribyter@hassleholm.se

Zienab Al-Hassouni

Processledare/utbildningsledare

zienab.al-hassouni@hassleholm.se

Föräldraledig

Veronica Höglind

Utbildningsledare

Tel: 0451- 26 70 61

veronica.hoglind@hassleholm.se

Nawfal Nasser

Assisterande Utbildningsledare

Tel: 0709-71 70 61

nawfal.nasser@hassleholm.se

Emelie Vetso

Utbildningsledare KBT

Tel: 0451-26 89 25

emelie.vetso@hassleholm.se

Alice Mutambala

Processledare

Tel: 0729-77 00 81

alice.mutambala@hassleholm.se

Anna Holmberg

Utbildningsledare

Tel: 0729-77 00 83

anna.holmberg@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2018-05-18 av Elida Cimic

  • Ingen giltig användare vald.

Navigera vidare:

Kontakt

Hässleholms kommun
Stadshuset
281 80 Hässleholm
Besöksadress och öppettider

Växel: 0451-26 70 00
Org.nr: 212000-0985
Kontakta kommunen

Sociala medier

Twitter
Facebook
Instagram
Youtube