Kontakta kommunen

Hässleholms kommun

Stadshuset, Nytorget 1
Hässleholm

Växel: 0451-26 70 00

Besöksadress och postadress

Besöksadress:

Omsorgsförvaltningen

Kasern Johnsson

Löjtnant Granlunds väg 14

281 52 Hässleholm

 

Besöksadress omsorgsförvaltningens myndighetskontor:

Kanslihusvägen 6

281 35 Hässleholm

 

Postadress:

Omsorgsförvaltningen

281 80 Hässleholm

Kontakt till omsorgsförvaltningen

Kontaktuppgifter till förvaltningschef, nämndsekreterare och övriga medlemmar i ledningsgruppen.

Förvaltningschef

Anneli Larsson

Telefon/Mobil: 0451-26 87 01

Epost: anneli.larsson@hassleholm.se

Nämndsekreterare

Irene Persson

Telefon; 0451-26 87 02

Skicka meddelande till

Verksamhetschef äldreomsorg

ordinärt boende

Ingela S Nilsson

Telefon/Mobil: 0451-26 74 13

Epost: ingela.s.nilsson@hassleholm.se

Tf. verksamhetschef äldreomsorg
särskilt boende

Elisabet Mineur

Telefon/Mobil: 0451-26 87 04

Epost: elisabet.mineur@hassleholm.se

Verksamhetschef funktions-
nedsättning stöd och service

Elisabet Mineur

Telefon/Mobil: 0451-26 74 25

Epost: elisabet.mineur@hassleholm.se

Verksamhetschef resurs

Kenneth Persson

Telefon/Mobil: 0451-26 70 09

Epost: kenneth.L.persson@hassleholm.se

Myndighetschef handläggarkontoret

Yvonne Kvist

Telefon/Mobil: 0451-26 87 52

Epost: yvonne.kvist@hassleholm.se

Medicinskt ansvarig sjuksköterska

Lotta Tyrberg

Telefon/Mobil: 0451-26 88 21

Epost: lotta.tyrberg@hassleholm.se

Avdelningschef för administration och utveckling

Mats Rosengren

Telefon/Mobil: 0451-26 88 57

Epost: mats.rosengren@hassleholm.se

Tf. avdelningschef för system och teknik

Ingela S Nilsson

Telefon/Mobil: 0451-26 74 13

Epost: ingela.s.nilsson@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2019-08-21 av Louise Nordholm

  • Ingen giltig användare vald.
  • Ingen giltig användare vald.