Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Yrkeshögskolan Syd

Besöksadress

Norra stationsgatan 9

281 48 Hässleholm


Telefon: 0451-26 85 81

Telefon: 0451-26 80 01


Personal:

Kontakta någon ur personalen


Skicka ett meddelande till:

kansli@yhs.se

Yrkeshögskolan Syd

Tony Helm

Rektor

Telefon 0709-81 80 54

tony.helm@hassleholm.se

Bo Persson

Samordnare/Utbildningsledare

0451-26 86 01

bo.persson@yhs.se

Erika Nilsson

Utvecklingsadministratör

0451-26 85 81

erika.nilsson@hassleholm.se

Anton Strandberg

IT-ansvarig

0451-26 86 31

anton.strandberg@yhs.se

 

Andreas Bodman

Utbildningsledare, utbildare

0734-25 36 21

andreas.bodman@hassleholm.se

Ronny Thall

Utbildare, El och automation

0723-89 87 79

ronny.thall@yhs.se

Paul Tage-Hansen

Lärare, Ekonomi

0707-55 40 86

paul.tage-hansen@yhs.se

Kristian Nilsson

Utbildare, Automation

0709-81 86 01


Sidan uppdaterades 2015-07-23 av Emma Mårtensson

  • Ingen giltig användare vald.
  • Ingen giltig användare vald.

Kontakt

Hässleholms kommun
Stadshuset
281 80 Hässleholm
Besöksadress och öppettider

Växel: 0451-26 70 00
Org.nr: 212000-0985
Kontakta kommunen

Sociala medier

Twitter
Facebook
Instagram
Youtube