Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

T4vux.  Grundvux, Lärvux, SFI, RSFI, Resurscenter


Postadress

Hässleholms Kommun

AK-förvaltningen / T4vux

281 80 Hässleholm

Besöksadress, expedition

Stallmästaregatan 6

281 52 Hässleholm


Telefon: 0451-26 80 01





T4vux. Övergripande verksamhet

Jan-Ole Engkvist
Rektor
Telefon 0451-26 80 02
Jan-Ole.Engkvist@hassleholm.se

 

Lisbet Hällefors

Biträdande rektor GRUV LÄRvux

Telefon 0451-268013

lisbet.hallefors@hassleholm.se

 

Stina Pallbo

Administration

Telefon 0451-26 80 01

stina.pallbo@hassleholm.se

 

Lotta Alfredsson

Reception GRUV, LÄRvux, RSFI/ Administration

Telefon: 0451-268018    0709 818 018

lotta.alfredsson@hassleholm.se

Madleine Nilsson
Biträdande rektor, SFI
Telefon 0709-81 80 14
madleine.nilsson@hassleholm.se

 

Peter Hillve
Verksamhetsledare RSFI
Telefon 0451-268016
peter.hillve@hassleholm.se

 

Mikael Nilsson Sandqvist
Vaktmästare
Telefon 0709-818 008
mikael.nilsson.sandqvist@hassleholm.se


Ise Andersson

Reception SFI / Administratör

Telefon 0721-99 68 82

ise.andersson@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2017-12-07 av Ise Andersson

  • Ingen giltig användare vald.

Navigera vidare:

Kontakt

Hässleholms kommun
Stadshuset
281 80 Hässleholm
Besöksadress och öppettider

Växel: 0451-26 70 00
Org.nr: 212000-0985
Kontakta kommunen

Sociala medier

Twitter
Facebook
Instagram
Youtube