Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Flexvux

Bo Thiman

Rektor

Telefon 0451-76 20 11

bo.thiman@hassleholm.se


Carina Sundberg

Skolassistent

Telefon 0451-76 20 21

carina.sundberg@hassleholm.se


Marie-Louise Nilsson

Skolassistent

Telefon 0451-76 20 34

marie-louise.nilsson@hassleholm.se



Besöksadress

Flexvux

Norrastationsgatan 8B

281 48 Hässleholm


Telefon

0451-76 20 21



Skicka meddelande till:

studera@flexvux.nu

Lärare Flexvux

Lasse Pettersson

Matematik

Telefon 0451-76 20 22

lasse.pettersson@flexvux.nu

Torsten Segersteén

Fysik, Matematik

Tel: 0733-72 61 17

torsten.segersteen@hassleholm.se

Ann-Sofie Finnman

Svenska 1

Telefon 0451-26 80 10

ann-sofie.finnman@hassleholm.se

Malin Svensson

Svenska

Telefon 0451-76 20 13

malin.svensson@flexvux.nu

Olof Åhs

Engelska, Svenska

Telefon 0451-76 20 23

olof.aahs@flexvux.nu

Petra Müller

Religionskunskap

Telefon 0721-99 68 80

petra.muller@hassleholm.se

Annelie Sebbe

Samhällskunskap, Historia

Telefon 0451-76 20 38

annelie.sebbe@flexvux.nu

Eva Harlenbäck

Kemi, Naturvetenskap

Telefon 0451-76 20 26

eva.harlenback@flexvux.nu

Christer Nilsson

Information och kommunikation, Webbutveckling, Latin

Telefon 0734-25 35 38

christer.nilsson@flexvux.nu

Tinna Persson

Matutbildare

Telefon 0734-25 35 29

tinna.persson@hassleholm.se

Birgitta Andersson

Matutbildare

Telefon 0721-99 41 89

birgitta.andersson@hassleholm.se

Gunilla Adelmann

Utbildningsledare, Vård och omsorg Telefon 0451-76 20 25

gunilla.adelmann@flexvux.nu

Susan Malmquist

Vård och omsorg

Telefon 0451-76 20 19

susan.malmquist@flexvux.nu

Karin Karlsson

Vård och omsorg

Telefon 0451-76 20 28

karin.karlsson@flexvux.nu

Eva Bengtsson

Vård och omsorg

Telefon 0451-76 20 16

eva.bengtsson@flexvux.nu

Sidan uppdaterades 2015-07-23 av Emma Mårtensson

  • Ingen giltig användare vald.
  • Ingen giltig användare vald.

Kontakt

Hässleholms kommun
Stadshuset
281 80 Hässleholm
Besöksadress och öppettider

Växel: 0451-26 70 00
Org.nr: 212000-0985
Kontakta kommunen

Sociala medier

Twitter
Facebook
Instagram
Youtube