Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Arbetsmarknad & kompetensutveckling

Besöksadress

Stobygatan 5
281 39 Hässleholm

Telefon: 0451-26 85 75


Skicka meddelande till

Personal Arbetsmarknad och kompetensutveckling

Karina Hansson

Förvaltningschef
Telefon 0451-26 85 73

karina.hansson@hassleholm.se

Arne Wolke

Ekonom
Telefon 0451-26 84 42

arne.wolke@hassleholm.se

Elida Cimic

Informatör
Telefon 0729-77 03 58

elida.cimic@hassleholm.se

 

Jimmie Johansson

Vaktmästare
Telefon 0729 77 03 60

jimmie.johansson@hassleholm.se

Ola Hall

Projektledare - Within
Telefon 0734-35 67 27

ola.hall@hassleholm.se

Per Linell

Pedagog - Within

Telefon 0729 77 00 20

per.linell@hassleholm.se

Noah Månsson

HUB-ledare

Telefon 0451-26 70 00

noah.mansson@hassleholm.se

Birgitta Hörberg

Förvaltningssekreterare
Telefon 0451-26 85 75

birgitta.hoerberg@hassleholm.se

Sven-Olof Hoberg

Utvecklingsledare
Telefon 0451-26 70 57

sven-olof.hoberg@hassleholm.se

Markus Stjernkvist

Ekonomiassistent

Telefon 0729-770361

markus.stjernkvist@hassleholm.se

Margareta Kaleka

Kvalificerad administratör

Telefon 0451-26 70 66

margareta.kaleka@hassleholm.se

Henric Fröjd

Yrkeshögskolesamordnare

Telefon 0732 49 02 10

henric.frojd@hassleholm.se

Madeleine Leth

Yrkeshögskolesamordnare

Telefon0732 49 02 12

madeleine.leth@hassleholm.se

Ola Berg

Projektledare - Framtidens teknikutbildningar
Telefon 0723-89 87 67

ola.berg@hassleholm.se

Andreas Roxhag

Samordnare SSA

Telefon 0723 93 84 30

andreas.roxhag@hassleholm.se

Carina Lengbrant Malmberg

Samordnare Teknikcollege

Telefon 0709 71 70 59

carina.lengbrant.malmberg@hassleholm.se

Sidan uppdaterades 2017-05-09 av Elida Cimic

  • Ingen giltig användare vald.

Kontakt

Hässleholms kommun
Stadshuset
281 80 Hässleholm
Besöksadress och öppettider

Växel: 0451-26 70 00
Org.nr: 212000-0985
Kontakta kommunen

Sociala medier

Twitter
Facebook
Instagram
Youtube